Rasti

Rastit.fi - Suunnistusreitit kartalle!

Rastit.fi -palvelussa voit helposti ja nopeasti katsoa GPS-laitteella tallentamiasi suunnistusreittejä ja verrata niitä muiden suunnistajien reitteihin. Palvelu sisältää koko Suomen maastokartat pohjautuen Maanmittauslaitoksen kartta-aineistoon.

Hae ratoja


Radat 1-50 / 10273

Pvm. Rata Kunta Reittejä Rastit
Rata/Pvm. Kunta Reittejä Rastit
Harrycup 3 A
21.11.2019Orimattila1Kyllä
Turku Street-O Pansio
20.11.2019Turku1Kyllä
M:lä
20.11.2019Mäntsälä1Ei
HNC Kaivopuisto A-rata
19.11.2019Helsinki3Kyllä
Tampere Score-O Nekala
18.11.2019Tampere1Kyllä
Myllynkrotti
18.11.2019Salo1Ei
Harrycup A
14.11.2019Orimattila2Kyllä
Kurkocup KortSu-Kurko Gubbe A
14.11.2019Jyväskylä2Kyllä
Turku Street-O Koivula
13.11.2019Turku2Kyllä
JNC, Seppälä, Elite 4.5km
12.11.2019Jyväskylä1Kyllä
HNC Komendantti A-rata
12.11.2019Espoo1Kyllä
HNC Mäkkylä A
12.11.2019Espoo3Kyllä
Korttelirastit, Ristinummi, A-rata
11.11.2019Vaasa1Kyllä
Nenänvalkaisu
09.11.2019Laitila1Ei
Kurkocup JNC-Kurko GubbeA
07.11.2019Jyväskylä2Kyllä
Turku Street-O Suikkila
06.11.2019Turku3Kyllä
HNC Sello, A-rata
05.11.2019Espoo3Kyllä
Kadaverloppet, Sibbo, D10KM
02.11.2019Sipoo1Kyllä
SAVE yösuunnistus
02.11.2019Mikkeli4Kyllä
Kadaverloppet, Sibbo, H10KM
02.11.2019Sipoo3Kyllä
Yöcup, Rokua, A-naiset
01.11.2019Muhos1Kyllä
Yöcup, Rokua, A-lyhyt Gubbet
01.11.2019Muhos2Kyllä
Yöcup, Rokua, A-miehet
01.11.2019Muhos2Kyllä
Kurkocup Vaaterikurko Gubbe4
31.10.2019Toivakka1Kyllä
Kurkocup Vaaterikurko Gubbe5
31.10.2019Toivakka2Kyllä
Turku Street-O Raunistula
30.10.2019Turku1Kyllä
Yöcup, Hupisaaret, A-miehet
30.10.2019Oulu4Kyllä
Yöcup, Hupisaaret, A-gubet
30.10.2019Oulu3Kyllä
Usmi Hyvinkää
29.10.2019Hyvinkää1Kyllä
Rykmentin rastit, Palojoki B-rata
29.10.2019Nurmijärvi1Kyllä
Nuuskima
28.10.2019Kirkkonummi1Ei
Jämi Suunnistusmaraton, Kunto25
27.10.2019Jämijärvi1Kyllä
VierumäkiYhteislähtö
27.10.2019Heinola16Kyllä
Synkkis 2019 50 reittisuunnitelma
26.10.2019Loppi1Ei
VierumäkiYö
26.10.2019Heinola16Kyllä
LS-37 Tapanila A-rata
26.10.2019Lahti2Kyllä
VierumäkiSprintti
26.10.2019Heinola15Kyllä
Yöcup, Isokangas rogaining, 1,5h
25.10.2019Oulu4Kyllä
Yöcup, Isokangas rogaining, 2h
25.10.2019Oulu9Kyllä
VierumäkiRogaining
25.10.2019Heinola6Kyllä
Peimarin Rastit, Nummensuo, 4A yö
24.10.2019Paimio2Kyllä
KaruGubbe
24.10.2019Toivakka1Kyllä
Kurkocup Karukurko GubbeC
24.10.2019Toivakka3Kyllä
Yöcup, Pikkarala, A2 naiset
23.10.2019Oulu1Kyllä
Yöcup, Pikkarala, A-miehet
23.10.2019Oulu5Kyllä
Yöcup, Pikkarala, A-gubet
23.10.2019Oulu8Kyllä
Rykmentin rastit, Kiljavannummi A-rata yö
22.10.2019Nurmijärvi1Kyllä
Rykmentin rastit, Kiljavannummi B-rata
22.10.2019Nurmijärvi3Kyllä
Synkkis 2019 50 alustava
21.10.2019Loppi1Ei
Kunto6 Vantaa-EP
20.10.2019Vantaa1Kyllä